Stylowe balustrady szklane. Wrocław stawia na nowoczesne dodatki

Szklenia to elegancki i uniwersalny dodatek, który doskonale dopełni pomieszczenia wykończone zarówno w nowoczesnym, jak i nieco bardziej klasycznym stylu. Poza walorami estetycznymi instalacje te posiadają szereg funkcjonalności, umożliwiając m.in. dopływ światła słonecznego do osłoniętych wcześniej miejsc. Zastanawiasz się nad zainwestowaniem w balustrady szklane? Wrocław i jego mieszkańcy wybierają szklenia sprawdzonych producentów.

Balustrady szklane. Wrocław i okolice

Nowoczesne balustrady ze szkła to coraz popularniejszy dodatek, który spotkać można zarówno w przestrzeniach biurowych oraz lokalach usługowych, jak i prywatnych mieszkaniach. Instalacja ta dodaje pomieszczeniu niezwykłego szyku i elegancji, powiększając optycznie całą przestrzeń. Po szklaną balustradę chętnie sięgają osoby, które aranżują wnętrze w minimalistycznym stylu, dopełniając je dodatkowo akcesoriami z kamienia lub metalu.

Wiodący polscy producenci szkleń oferują klientom wysokiej jakości instalacje, których montaż przebiega sprawnie i bez komplikacji. Balustrady montowane są bowiem na trzy sposoby – od policzka brzegu schodów do stropu, od policzka stropu balkonowego lub od istniejącej konstrukcji stalowej lub drewnianej.

Inne poradniki  Jak wybrać pistolet do kleju? Dowiedz się tutaj

Warto także dodać, że końcowy design szklenia może zostać w całości dostosowany do preferencji klienta. Specjaliści umożliwiają bowiem spersonalizowanie wyglądu instalacji poprzez dopasowanie wymiarów, koloru oraz motywu, w jakim wykonaną zostaną poszczególne tafle.

W jaki sposób powstają nowoczesne balustrady ze szkła?

Stylowy design i wytrzymałość to tylko jedne z licznych cech, jakimi wyróżniają się balustrady szklane. Wrocław i jego mieszkańcy mogą zdecydować się bowiem na instalację doświadczonych polskich producentów, którzy oferują klientom odporne na stłuczenia szkło VSG wysokiej klasy.

Konstrukcja ta składa się zwykle z co najmniej dwóch tafli, które zabezpieczone są dodatkowo specjalną folią PVB. Dzięki temu rozwiązaniu w przypadku ewentualnego uszkodzenia szklenia instalacja utrzymana zostanie przez folię lub rozpadnie się na kawałki o niezaostrzonych krańcach, redukując tym samym ryzyko zranienia do minimum.

Zastanawiasz się nad zakupem balustrady szklane? Wrocław i jego mieszkańcy wybierają markę Prolinea

Firma Prolinea to doświadczony i polecany dostawca nowoczesnych instalacji klasy VSG, takich jak daszki, ścianki czy balustrady szklane. Wrocławski producent świadczy klientom pomoc na każdym etapie realizacji zamówienia, projektując, wykonując oraz montując konstrukcje z dbałością o każdy najmniejszy detal. Odwiedź stronę internetową marki, aby poznać więcej szczegółów.

Stylowe balustrady szklane. Wrocław stawia na nowoczesne dodatki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *